Üsküdar Dil Time ile İngilizcenizi sosyal hayatınıza taşıyoruz. Üsküdar için İngilizce konuşmak artık güç olmayacak! İngilizcenizi o sosyal kültürde yaşıyormuşsunuz gibi geliştirebileceğiniz sıcak bir ortam sizleri bekliyor.

Sistem ve yöntem, nadir uygulanan simetrik iletişim modeline dayanmaktadır.

Siz değerli öğrenci adaylarımızı; “anlıyorum konuşamıyorum”, “konuşabiliyorum”, “akıcı konuşabiliyorum” şeklinde üçe ayırıyoruz.  Belirlenen gün ve saatler de yabancı öğretmen eşliğinde,  daha önce belirlenen konular ile özgürce anlama, dinleme, konuşma yeteneğinizi geliştiriyoruz.

İstikrarlı çabanız sayesinde “konuşamıyorum” seviyesinden “konuşabiliyorum” seviyesine 2-3 ay, “konuşabiliyorum” seviyesinden “akıcı konuşabiliyorum” seviyesine 3-4 ayda geçmeniz mümkün. Ayrıca yeterli alt yapıya sahip adaylar, “konuşamıyorum” seviyesinden 2-3 hafta sonunda “konuşabiliyorum” seviyesine rahatlıkla ulaşabilirler. Dil yeteneğinizi küçümsemeyin, başarı inanmakla mümkündür.

Ayrıca Üsküdar Dil Time ailesi olarak siz değerli aile üyelerimize yurt dışı gezileri ve doğada dil kampları düzenlemekteyiz. Yurt dışı gezilerimiz, kamplarımız ve diğer etkinliklerimiz için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

SEANSLARKİŞİ BAŞINA DÜŞEN AYLIK FİYAT
Haftada 1 seans150 TL
Haftada 2 seans300 TL
Haftada 3 seans450 TL
Haftada 4 seans600 TL
Haftada 5 seans750 TL


Cumartesi ve Pazar günleri sabah ve öğlen grupları sizden gelen talepler doğrultusunda oluşturulabilir.

  • Gruplarımız 5 kişilik gruplardır.
  • 1 Seans 2 saat’tir.
  • Genel Fiyat listesi 5 Kişilik grubun toplam fiyatıdır. Örneğin: haftada 1 seans alan bir birey 1 ayda 8 saat almış olur ; bu seans için ayda sadece 150 TL ödeme yapar. Yine haftalık seans saatini artırmak isteyen grupların fiyat tarifesi tabloda ki gibidir.